Hitmark już od ponad 17 lat dostarcza niezawodne technologie.

Historia firmy rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to nawiązała współpracę z japońskim koncernem Hitachi. Stała się wówczas generalnym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem drukarek CIJ Hitachi w Polsce.

Do 2015 roku firma spotykała się coraz częściej z ciekawymi wyzwaniami, wynikającymi ze zróżnicowanych warunków środowiskowych, mnogości produktów i rodzajów opakowań. Wpłynęło to na szybkie podjęcie decyzji o rozszerzeniu oferty produktowej o drukarki wysokiej rozdzielczości High Resolution marki Tiflex.

Ciągła obserwacja rynku i chęć rozwoju nie pozwoliła się zatrzymać, dlatego od 2017 roku Hitmark stał się oficjalnym integratorem ramion robotycznych marki FANUC.

Specjalizacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań na końcówkach linii pozwoliło integratorowi wyspecjalizować się w procesach pick&place, m.in. paletyzacja, depaletyzacja czy miksowanie produktów na paletach lub w opakowaniach zbiorczych. Dzięki możliwości podłączenia różnego rodzaju chwytaków ich stanowiska mogą z powodzeniem obsługiwać produkty takie jak kartony, tacki, zgrzewki, skrzynki, worki, wiaderka lub płyty. Nie zamyka się on jednak na nowe produkty i nowe wyzwania.

Wybrane referencje

Technologie firmy Hitmark z powodzeniem pracują w zakładach takich firm jak: Carlsberg Polska, Velux, Unilever, Maspex, Coca-Cola, Danone oraz w wielu mniejszych przedsiębiorstwach.

Integratora wyróżnia

Inteligentna automatyzacja opiera się nie tylko na urządzeniach, lecz także na dostarczeniu narzędzi do ich obsługi, dlatego w skład oferty firmy wchodzi zarówno system monitorowania oraz zdalnego zarządzania procesami produkcyjnymi, jak i systemy wizyjne marki Hitachi.

Firma Hitmark działa nieszablonowo, jest elastyczna i podchodzi indywidualnie do każdego projektu. Oprócz tego może pochwalić się, że jako jedyna posiada wsparcie serwisu w postaci Helpdesku czynnego 24h/7/365. To czyni ją niezawodnym partnerem z najbardziej kompleksową ofertą na rynku.

Kontakt

Hitmark sp. z o.o.
Platynowa 3
05-090 Wypędy
Tel. +48 22 754 10 13
Mail hitmark@hitmark.pl
NIP 123 10 57 785
http://www.hitmark.pl/